Firemný Family Fest

Super Zoo

29.8.2022

Gothal, Liptovská Osada

Firemný Family Fest bol naplánovaný na koniec augusta, po dlhom predlhom období sucha bez kvapky dažďa a to neveštilo nič dobré 😬☔️ Vyše 10 dní pred podujatím vždy napäto sledujeme vývoj meteorologických predpovedí a tento raz to nebolo veru vôbec optimálne. Hlásili totiž celodenný dážď a to je nočná mora každej agentúry. Mať pripravenú plnohodnotnú suchú aj mokrú verziu programu pre 300 hostí nieje veru nič jednoduché.

Každopádne sme sa na akciu veľmi tešili, lebo sa jedná o výborného klienta, s ktorým sa vieme na všetkom dohodnúť, dôveruje nášmu úsudku a zamestnanci sú navyše skvelým kolektívom 🤞💛

Ako miesto konania sme po úvahe zvolili novučký apartmánový rezort Gothal v Liptovskej Osade. Takto veľké podujatie sme na tomto mieste realizovali po prvý krát, ale veríme že určite nie naposledy ☺️ Akreditáciu sme pripravili tentokrát ako Drive-in, aby sme autá mohli navádzať priamo k jednotlivým ubytovanim a nerozrušovali sa vystupovaním 💁‍♀️🚙 keďže sa jedná o naozaj rozľahlý areál.

Po príchode bolo v Liptovskej Kolibe pripravené vynikajúce obedové bufetové menu a išlo sa rovno na program. Ten bol ladený najmä pre tých najmenších, ale na svoje si prišli aj dospelí a to v podobe rozličných sprievodných aktivít pre ženy i mužov. Tentokrát sme po dohovore s klientom zvolili mimoriadne voľný a nenútený štýl programu, ktorého sa účastníci mohli, ale aj nemuseli zúčastniť.

Našťastie sa vypršalo počas noci a rána a tak sme mohli ísť do najlepšej full outdoor verzie 🔥👍 K dispozícii boli nafukovacie atrakcie, ale napríklad aj chill out zóna, zorb futbal, penová diskotéka. V interéri zaujal mimoriadne pútavou prednáškou predstaviteľ EKOcentra Zázrivá, ktorého je náš klient partnerom. Ale hral sa aj bowling a pre našich hostí bol exkluzívne k dispozícii aj kompletne vybavený Vodný svet s bazénmi a vodnými atrakciami. Vonku prebiehali rôzne tipy moderovaných súťaží, rozdávali sa malé darčeky, naplno fungovala športová požičovňa, fotoateliér, detský kútik a na pódiu sa predstavilo bábkové divadielko. Svietilo slniečko a akcia plynula vo veľmi príjemnom duchu.

Po zotmení sa účastníci presunuli do kongresovej sály, kde sa za účasti DJ-a, dobrého pitia a jedla pokračovalo až do skorých ranných hodín. Na parkete sa tancovalo, na bare sa popíjalo a ľudia sa zabávali. Misia splnená – ďakujeme a tešíme sa na ďalšie 🥂🥰

Kompletná ponuka Event