Festival futbalu

Slovenský futbalový zväz

jún 2022

Žiar nad Hronom, Trnava, Dunajská Streda, Banská Bystrica

Veľké športové podujatia sa na Slovensku nekonajú každý rok. Platí to aj o tom najpopulárnejšom športe v našich končinách – futbale. Preto sme boli nesmierne radi, že sme mohli realizovať roadshow pri príležitosti Majstrovstiev Európy U19 vo futbale s názvom Festival futbalu.

Postupne sme v štyroch mestách (Žiar nad Hronom, Trnava, Dunajská Streda a Banská Bystrica) produkčne zabezpečovali mimoriadne príjemný event. Jeho cieľom bolo samozrejme priblížiť prebiehajúce ME U19, ale taktiež bližšie ukázať aj jednotlivé projekty Slovenského futbalového zväzu. Veľkou výzvou bola realizácia v termínoch piatok-sobota, čo znamenalo nielen prípravu samotného eventu a jeho deinštaláciu, ale taktiež okamžitý presun do nasledujúceho mesta. Priznávame, dalo nám to dosť zabrať 😛

Samotná mechanika eventu prebiehala viacmenej identicky – to znamená, že počas piatich hodín prebiehal rovnaký program v každom meste. Ten spočíval vo vybudovaní dvoch futbalových ihrísk s umelou trávou s rozmermi 15×11 metrov a niekoľkých sprievodných aktivít resp. atrakcií. Na jednom z futbalových ihrísk prebiehal počas celého dňa futbalový program v podobe mini-turnajov rôznych vekových kategórií či ukážok tréningov pod taktovkou profesionálnych futbalových trénerov. Druhé ihrisko bolo vyhradené pre voľné hranie návštevníkov podujatia, krátke futbalové súťaže či zaujímavé futbalové freestyle exhibície Lucie Kevickej.

V rámci sprievodných aktivít boli pripravené rôzne futbalové nafukovacie atrakcie ako futbalový terč či radar rýchlosti strely, ale taktiež tematický fotokútik s okamžitým vyvolaním fotografií alebo promostánky s prezentovaním aktuálnych projektov SFZ či rozdávaním promo materiálov. K tomu nesmelo chýbať ani kryté pódium či mobilná LED obrazovka s rozmerom 5×3 metre.

Toto podujatie bolo naozaj skvelou prezentáciou nielen samotných ME do 19 rokov, ale aj projektov SFZ akými sú Dajme spolu gól, Disney Playmakers či Školský pohár. Pre nás ako agentúru to bola predovšetkým silná skúška našich fyzických aj mentálnych kapacít, a to najmä po predchádzajúcich dvoch pandemických rokoch. Sme ale pevne presvedčení, že sa nám celá táto roadshow skutočne podarila a všetky ciele (či už klientove alebo naše interné) sme dokázali splniť 🙂 Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a podobné výzvy!

Kompletná ponuka Event