Family Day

Tesco

9.9. 2017

Drienok Mošovce

Rozlúčka s letom pre 2.500 zamestnancov a ich rodinných príslušníkov bola veľkou výzvou pre našu agentúru. Kompletne sme pripravili športový deň s viacerými súťažami, teambuildingovými aktivitami, programom pre deti a kvalitným cateringom.

V areáli ŠRZ Drienok-Mošovce susediacom s Národným parkom Fatra sme najprv zaparkovali niekoľko desiatok autobusov a áut z celého Slovenska, následne sme všetkých zakreditovali a zábava mohla začať. Pripravený boli futbalové a volejbalové turnaje družstiev a nechýbali ani skupinové teambuildingové aktivity. Bohatý program sme ale pripravili aj pre niekoľko stoviek detí všetkých vekových kategórií, ktoré zbierali body v detskej olympiáde, realizovali sa vo vedeckom kútiku alebo športovali so svojimi rodičmi. Nemej atraktívny program prebiehal zároveň aj na pódiu, kde sa spievalo, tancovalo a prebiehal kultúrny a hudobný program pod moderátorskou taktovkou skvelého Sajfu, ktorý opäť potvrdil, že je minimálne tak populárny ako profesionálny.

Na záver celého podujatia sme si vyhodnotili všetky súťažné disciplíny, ale napríklad aj nevšednú kulinársku súťaž vo varení, rozdali bohatú tombolu a všetci sa spokojne rozišli. Tento deň bol pre nás veľkou výzvou, ale zároveň neskromne musíme povedať, že vyšiel aj vďaka počasiu naozaj výborne 🙂

Kompletná ponuka Event