Slávnostné vyhodnotenie roka 2018

Máme za sebou prvú tohtoročnú akciu, tentokrát smerovali naše kroky do Nitry. Okrem firemného vyhodnotenia celého roka 2018 prebehlo v sobotu 26. januára taktiež vyhodnotenie posledného kvartálu uplynulého roku.

V priestoroch nitrianskeho hotela Mikádo sme zabezpečovali priebeh akcie s naším novým klientom. Naša prvá spolupráca bude, pevne veríme, odrazom do ďalších spoločných projektov 🙂

Od 18:00 čakal na pozvaných hostí zaujímavý program. Po úvodnom privítaní a welcome drinku za živého saxofónového podmazu prišla na rad štvorchodová večera. Následne sme sa presunuli najprv do štvrtého kvartálu roku 2018, kde si tí najlepší a najšikovnejší odniesli trofeje a darčeky od partnerov. Po tejto časti sme plynulo prešli do vyhodnotenia celého minulého roka a na záver boli slávnostne povýšení tí skutočne najlepší z najlepších.

Po upravení priestorov začala neformálnejšia časť galavečera s DJ-om, tanečným vystúpením či rôznym občerstvením v tuhom aj tekutom skupenstve. Okrem toho si každý účastník či účastníčka mohol odniesť pamiatku z fotokútika s okamžitým vyvolaním fotografií.

Ďakujeme za naozaj príjemnú akciu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!