Produkcia na mieru

O našich eventových referenciách, projektoch či eventoch sa môžete pravidelne dočítať na našich stránkach. Čo ale možno na prvý pohľad zvonku nemusí byť až tak zjavné je fakt, že sa venujeme aj produkcii rôznych produktov na mieru či produkčno-technickým riešeniam presne podľa požiadaviek klienta. O tomto samozrejme veľa z našich klientov vie, ale rozhodli sme sa pripraviť tento článok pre lepšiu predstavu čomu sa taktiež venujeme 🙂

Napriek tomu, že ako eventová agentúra riešime primárne podujatia a aktivity s tým súvisiace, pravidelne pracujeme na rôznorodých zadaniach či riešeniach. A s čím sme sa za uplynulé obdobia napríklad stretli?

Brandované prezentačné sytémy

Od jednoduchého rollupu, polkruhové prezentačné steny či fotosteny na mieru. Vieme vyriešiť kompletnú cestu od prípravy podľa dizajn manuálu, vyjednávaní o cenách s výrobcami, zlaďovaní dôležitých termínov až po dodanie priamo na miesto určenia. A kdekoľvek v Európe.

Séria prenájmov v konkrétne termíny

Samozrejme nehovoríme o štandardných prenájmoch (ktorým sa taktiež venujeme), ale v tomto konkrétnom prípade išlo o sériu prenájmov televízorov vrátane samo stojacich konštrukcií. Súčasťou bol aj kompletná inštalácia, deinštalácia či komunikácia s dotknutými prevádzkami.

Zabezpečenie korona opatrení

Najmä v časoch, keď sa opatrenia a ich presný výklad menil doslova zo dňa na deň sme riešili zabezpečenie všetkých opatrení podľa aktuálnej platnosti. V praxi to znamenalo vypáskovavanie stoviek metrov priestoru, príprava označení, prenájom dezinfekčných stojanov či ďalšie obdobné aktivity.

FOTKA FOTKA FOTKA

Príprava zápasov podľa manuálov

Športové kluby pôsobiace vo svojich dlhodobých súťažiach nezvyknú mať problémy s prípravou či organizáciou ligových zápasov. Zmena prichádza pri postupe do ďalších (zväčša európskych) súťaží. Od povinného brandingu cez zmenu sedenia až po napríklad výmenu tzv. perimetrov (vonkajšia reklama pri futbalovom ihrisku).

Zabezpečenie personálu a voľba technických riešení

Veľa firiem či organizácii vie realizovať práce pri príprave jednorazových podujatí samostatne alebo vďaka vlastnému manažovaniu. Pri príprave skutočne veľkých podujatí má aj tento prístup svoje limity. Aj preto sme nedávno riešili opätovne skladbu technického tímu a kompletné produkčné riešenia na danom podujatí.

Produkcia a distribúcia promo aktivít

Od rešeršu možných produktov, cez grafický návrh brandingu až po dodanie a najmä distribúciu. V tomto konkrétnom prípade sme riešili dodanie niekoľko produktov (vrátane výroby, kvality dodania aj kontroly) na niekoľko desiatok miest na Slovensku, Česku aj Maďarsku. Samozrejme s precíznym budgetovaním vopred či preverením dátumov dodania.

FOTKA FOTKA FOTKA

Radi pomôžeme aj Vám a pripravíme riešenie na takmer akýkoľvek problém. Budete sa tešiť, aby ste vyskúšali naše firemné motto „Agentúra, ktorá zabezpečí aj nemožné“ na vlastnej koži 😉