Prichádza jar a s ňou sezóna nafukovacích atrakcií

Jarné počasie je tesne predo dvermi a nás už čochvíľa začnú hriať slnečné lúče. Pevne všetci dúfame, že teplejšie počasie nám tiež pomôže v boji so súčasnou pandémiou. Veľké podujatia sú v tomto momente stále v nedohľadne, ale určite existujú zaujímavé a atraktívne alternatívne riešenia, ktoré nám nadchádzajúce dni a týždne prinesú. Jedným z osvedčených spôsobov na vašu rodinnú oslavu môže byť napríklad nafukovacie atrakcie, na ktoré máme aktuálne pre vás špeciálnu jarnú zľavu 30%.

Z našej širokej ponuky nafukovacích atrakcií si určite každý dokáže vybrať. Máme atrakcie vhodné pre tie najmenšie detičky, ale aj pre tie väčšie. Radi vám taktiež na mieru poradíme, ak si náhodou nie ste istí výberom. Čo máme pre vás pripravené?

Je to bezpečné v dnešnej situácii?
Áno, ku bezpečnosti a hygiene pristupujeme na 100%. Samozrejmosťou je nielen dodržiavanie všetkých aktuálnych epidemiologických opatrení, ale aj pravidelná dezinfekcia pred aj po prenájme či ďalšie opatrenia.

Sú nafukovacie atrakcie cenovo dostupné?
Robíme preto maximum, a preto na mesiace marec a apríl poskytujeme na všetky objednávky zľavu 30%.

Viete zabezpečiť aj ďalší inventár? Napríklad niečo na pohodlné sedenie alebo nejaký altánok.
Jednoznačne áno, radi pripravíme pre vás všetko čo si budete priať. Kompletnú ponuku inventáru na prenájom nájdete na tomto odkaze.

Kde sa môžem dozvedieť viac alebo si rovno niečo objednať?
Môžete nás kontaktovať ľubovoľným spôsobom na ktoromkoľvek z našich komunikačných kanálov:

📧 mailom na info@partyprenajom.sk
📞 telefonicky +421 918 367 890
📲 správou na Facebooku či Instagrame
💻 objednávkou cez náš web www.partyprenajom.sk