Online športový deň

Ako by sme si mohli s čistým svedomím písať názov firmy 4SPORTS media pokiaľ by sme nemali v talóne športové koncepty do každej situácie? 😉 Online event či online teambuilding nevynímajúc. Preto sme pripravili pre našich aktuálnych, ale aj budúcich klientov a partnerov zaujímavý program Online športový deň.

O čo sa v ňom jedná? Dá sa vlastne aj športovať online? Nuž neprezradíme samozrejme všetky detaily, to až osobne, ale radi vám predostrieme a ozrejmíme tie najzákladnejšie informácie. Prvým bodom je teda naša odpoveď – áno, jednoznačne sa dá takýto koncept realizovať online 💻 Je zrejmé, že existujú určité limity, ale vôbec nie je podmienkou zavrhovať takýto koncept. Práve naopak! Veď šport či zdravý životný štýl sú kľúčom k zdravšiemu životu, imunite, a to nielen z hľadiska aktuálnej situácie, ale aj bežného zdravia.

Čo je teda súčasťou Online športového dňa?

Celý náš program je možné plne pripraviť na kľúč podľa želania. Vieme ho bez problémov realizovať na akejkoľvek platforme, v ľubovoľnom jazyku (najčastejšie je to slovenčina, čeština či angličtina – alebo ich kombinácia, prípadne aj s prekladom či titulkami). Dokážeme rozdeliť ľudí do virtuálnych skupín, interaktívne ich zapájať, robiť viacero tréningov súčasne, ale aj súťažiť v skupinách, či medzi jednotlivcami. A vieme ho s radosťou pripraviť na požadovanú dĺžku podľa Vašich požiadaviek ⏱

V prípade záujmu sme plne k dispozícii mailom na info@4sportsmedia.sk, telefonicky na 0917 856 842 alebo aj správou na Facebooku či LinkedIne.