Náš EXPO rok 2019

Po našej výstavníckej premiére na Opta 2018 prišiel na rad druhý ročník.  Pre hlavného partnera výstavy sme pripravili realizáciu výstavného stánku o rozmere 250 metrov štvorcových s mnohými novinkami, keďže výstava v Brne je svojím rozsahom a kvalitou najvýznamnejšou prezentáciou očnej optiky v strednej Európe.

Mimo prezentácií sezónnych noviniek a vystavenia  exkluzívnych značiek v showcaseových vitrínach boli veľkou dominantou stánku závodné simulátory v chill-out zóne, kde si mohli návštevníci (a veru, že ich nebolo počas celého podujatia málo) vyskúšať zajazdiť na známych svetových okruhoch. Cieľom závodných simulátorov bolo účastníkov zabaviť, ale aj poskytnúť im možnosť zahrať si proti sebe, k čomu im ochotne pomáhali anglicky hovoriace hostesky v pretekárskych kombinézach na dotvorenie pravej závodnej atmosféry. Taktiež bol dievčatami zabezpečený celoeventový turnaj, ktorého výsledky priebežne aktualizovali a zúčastnení sa museli o to viacej snažiť, ak chceli bojovať o prvé priečky, ktoré boli odmenené zaujímavými cenami. Počas troch dní prebiehali aj pracovné stretnutia v samostatne oddelených „biznis kójach“, ktoré tvorili celok zaberajúci tretinu celého priestoru. Aftermovie z akcie nájdete tu.

Našou ďalšou zástavkou bolo maďarské mesto Tihany, kde sme zabezpečili 100 metrov štvorcových výstavníckej expozície na podujatí Optika Hungary. Podujatie nie je tak veľkého formátu ako v Brne, ale napriek tomu si naň našlo cestu vyše 2.500 optických profesionálov.

Ďalšia zastávka bola na najväčšej slovenskej výstave optiky na podujatí Expo Optik Trenčín. Trenčín pre nás nebol novinkou a tak sme na základe minuloročnej skúsenosti bez problémov zvládli pripraviť rozmerovo aj expozične podobnú výstavu ako tomu bolo v Maďarsku. Nechýbali showcaseové vitríny, miesto pre biznis rokovania a súčasťou bola tiež oddychová časť s barom, kde sa mohli prítomní hostia občerstviť rôznymi pochutinami. 

Výstavnícku sezónu sme zakončili na For Optik v Prahe na výstave na PVA výstavisku Letňany. 320 metrov štvorcových sme pripravili v podobnej štruktúre výstavy ako v Trenčíne, ale na väčšej ploche behom dvoch dní a tu to bola taktiež naša premiéra.

Pre nášho nadnárodného klienta sme okrem štyroch výstav zabezpečili aj kustomizáciu vybraných predajní, výrobu reklamných predmetov, výrobu a tlač grafických materiálov, ale aj rôzne inštalácie do vybraných predajní po územi celej Českej a Slovenskej republiky. Čerešničkou na torte bol pre nás presun a následná inštalácia predajného pop-up stánku zo slovinskej Ľubľany do Budapešti. Počas celého roka sa nám s našim klientom vynikajúco spolupracovalo a do budúcna sa tešíme na opätovné spolupráce.