MS v hokeji 2019 – ponuka pre firmy

Už tento rok sa u nás po druhýkrát uskutočnia Majstrovstvá sveta 2019 v ľadovom hokeji A – skupiny, najväčšia športová udalosť roku 2019 na Slovensku. Na zimných štadiónoch v našich dvoch najväčších mestách Bratislave a Košiciach sa v máji (10.5.2019 – 26.5.2019) uskutočnia boje v dvoch základných skupinách po 8 účastníkov, z ktorých vzíde najlepšia osmička, ktorá si to rozdá o najcennejšie medaile v play-off.

V prípade záujmu o návštevu zápasov, rezerváciu ubytovania alebo kompletné zabezpečenie organizácie zájazdu pre firmy alebo väčšie skupiny návštevníkov Vám radi vypracujeme cenovú ponuku a zabezpečíme:

V prípade záujmu o naše služby počas Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Stačí nám dať vedieť aká veľká je vaša skupina, o návštevu ktorých zápasy by ste mali záujem, alebo aká je vaša celková predstava, prípadne orientačný časový harmonogram. Nezabudnite na váš mailový a telefonický kontakt. Následne vás budeme kontaktovať s ponukou na mieru.

Ale ak Vám to ponáhľa, tak nám pokojne rovno zavolajte alebo napíšte na info@4sportsmedia.sk.

POZOR!!! PONUKA NEPLATÍ PRE ZÁPASY SLOVENSKEJ REPREZENTÁCIE!