Letný teambuilding či firemný event? Plánujte už teraz

Súčasný vývoj pandémie má už chvalabohu pozitívne smerovanie. S potešdním sledujeme klesajúce počty všetkých ukazovateľov, o ktorých sme posledné mesiace každodenne počúvali. Znamená to, že s optimizmom môžeme pozerať na prichádzajúce letné mesiace a pomaly začať plánovať aj „offline“ podujatia.

Dlhočizná séria opatrení a obmedzenie stretávania sa či dokonca zákazy vychádzania neprospeli žiadnemu kolektívu či tímu. Práve preto je určite veľmi správnou myšlienkou pripraviť pre pracovný kolektív dlho očakávané odreagovanie sa na stretnutí či podujatí v reálnom svete. Samozrejmosťou je byť neustále obozretný a dodržiavať opatrenia. Je teda predčasné myslieť na letný teambuilding, firemnú grilovačku či iný podobný event?

Odpovieme vám úprimne – na letné podujatie myslite už teraz. Je vysoko pravdepodobné, že nás čaká leto, ktoré bude veľmi blízke normálu, ktorý sme zažívali pred koronou. Dopyt po fyzických stretnutiach, ľudskom kontakte, ale aj firemných akciách bude rozhodne obrovský. Či už máte v predstavách väčšiu akciu pre zopár stoviek zamestnancov alebo hoci aj „iba“ menšie firemné stretnutie so sprievodným programom, verte nám, že nebudete jediní 😇 Preto si plánovanie letnej akcie nenechávajte na poslednú chvíľu, keďže môže nastať situácia, že vami želané lokality budú už vybookované. Podobná situácia ale môže nastať aj s kalendármi eventových agentúr, či s kapacitami ďalších dodávateľov. A my predsa chceme vyhovieť všetkým ☺️

Ak vás článok zaujal, nezabudnite si pozrieť napríklad ponuku našich nadupaných teambuildingov. V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku nás kontaktujte mailom na info@4sportsmedia.sk či na telefónnom čísle 0917 856 842.