Letná eventová sezóna začína. Čo to znamená pre klientov?

Vyššie teploty, slnko, končiaci sa školský rok či slabnúca pandémia. Všetko neklamné znaky, že pomaly, ale veľmi iste začína hlavná eventová sezóna. Obdobie v ktorom všetky agentúry zažívajú najväčší pracovný nápor. Naša agentúra 4SPORTS media rozhodne nie je iná, na najbližšie mesiace sa úprimne už veľmi tešíme 🙂

A ako teda vyzerajú naše aktuálne dni? Nuž, predovšetkým prípravou naozaj nespočetného množstva ponúk a prezentácií. V posledných týždňoch sa skutočne roztrhlo vrece s dopytmi na rôzne typy akcií – teambuildingy, športové dni, Family days, prenájmy inventáru.. Je to z nášho pohľadu absolútne pochopiteľné, keďže najmä dvojročná covidová pauza zosekala počet eventov na absolútne minimum. A keď sa už nejaké podarili, tak to bolo niečo z online možností.

Pevne dúfame, že všetky negatívne správy už máme za sebou a do ďalších týždňov či mesiacov (ale aj rokov) nás čakajú dobré a príjemné časy. Preto je veľký predpoklad, že v najbližšej dobe dopyt po fyzickom stretávaní na akciách a eventoch nebude menší. Pripravili sme teda niekoľko tipov a odporúčaní pre našich súčasných a budúcich klientov.

Ak vás náš článok zaujal, sledujte nás aj na sociálnych sieťach alebo sa nám priamo ozvite 🙂