Absolútna novinka na trhu! HOME TEAMBUILDING!

Drahí priatelia, kamaráti, klienti, vážená konkurecia,
určite všetci z nás prežívame náročné časy v domácej izolácii. Povedzme si pravdu, nie je to jednoduché obdobie.. Žiadne kávičky, pivo s priateľmi v meste, žiadne cvičenie vo fitku, žiadne návštevy kaderníčky.. Pobyt vonku je obmedzený a nikomu to na pohode nepridáva. Čo by sme dali za zlaté staré dobré časy, keď sme stáli v piatkovej zápche, rade pri pokladni, keď sme nádavali na zvýšenú tarifu taxikárov v sobotu v noci alebo keď sme nechápali, ako mohol spoluhráč netrafiť tú úplne prázdnu bránu 🤦🏻‍♂️

Áno, je to náročné. Ale sme v tom spolu! Práve preto sme prišli s prevratnou ponukou šitou na mieru všetkým z nás! Chcete aj doma zažiť zábavné chvíľky? Chcete sa vymaniť z rúk každodenného stereotypu? Presne preto sme po konzultácii s odborníkmi z celého sveta vyvinuli HOME TEAMBUILDING.

Na tento teambuilding nebudete potrebovať žiadnu agentúru, nepotrebujete dohadovať žiadne rozpočty, čekovať počasie či hľadať vhodnú lokalitu. Postačím vám vaše klasické domáce prostredie, v ktorom budete plniť súťažné úlohy. Nuž a aké aktivity na vás čakajú? Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, takže stopky do ruky, pevné nervy a ideme na to:

 1. úloha -> 7 DNÍ 7 UMÝVANÍ
  Určite ste už doma umývali okná, všakže. Dokážete to ale sedem dní za sebou? Nech sa páči, Okenu do rúk a ide sa na to! Tajný tip – prebehnúť aj kľučky.
 2. úloha -> NA PIVO ZABUDNI
  Názov znie ako-tak zvládnuteľne, ale ako hovorí Nora Mojsejová, nenechajte sa o…oklamať! Ide totiž len o ľúbivý názov, v skutočnosti musíte vydržať celých 6 dní bez akéhokoľvek alkoholu. Pivo, víno, domáca.. na 144 hodín ani kvapôčka.
 3. úloha -> ŠLÁGER KOLA
  Pre športoidných sledovačov ideálna náhrada klasických športových šlágrov. Tentokrát však nebudete fandiť Liveropoolu či Petre Vlhovej, vašou úlohou bude stráviť celý pracovný týždeň sledovaním Šláger TV. Inak poznáte všetky hity Ota Weitera? Ak nie, nevadí. Po tomto šlágrovom maratóne ich už rozhodne budete.
 4. úloha -> NEDEĽNÝ REZNÍK 4×4
  Vhodná úloha pokiaľ si chcete výrazne zlepšiť susedské vzťahy. Vyklepaný rezeň dokáže podráždiť. Ale 4 dni za sebou a hneď zrána? Každý deň 4 hodiny? Challenge accepted!
 5. úloha -> POROZPRÁVAJME SA
  Byť v jednom obydlí s partnerom či partnerkou naozaj dlhodobo je náročné. Ponorka býva značná, ale riešením je práve ísť cez bolesť. Tri dni plné hĺbkových rozhovorov s vašim partnerom. Objavte a zistite čo ho trápi, čo práve prežíva, na čo práve myslí, ako sa má, čo mu/jej vadí… Lebo komunikácia je cesta. Či už cesta k harmónií alebo tá opačná, záleží len na vás!
 6. úloha -> ŽIADNE TECHNOLÓGIE
  Toto bude úloha pre naozaj tie najsilnejšie povahy. 48 hodín bez akýchkoľvek technólogií. Mobil, televízia, počítač, tablet, sluchátka.. žiadne výnimky!
 7. úloha -> V KOŽI DIEŤAŤA
  O tom, že vaše deti nadovšetko milujete nemáme žiadne pochybnosti. Ale predsa len vám už aj trošku lezú na nervy, však? Skúste to tentokrát opačne – dieťa bude domácim pánom na celý deň a vy ho budete na slovo poslúchať. Áno, aj vrátane večierky!

Dajte nám vedieť, ako vám to išlo. A pokiaľ chcete bonusovú úlohu, skúste ušiť rúško pre seba, alebo niekoho zo skutočných hrdinov týchto dní ❤️

#spolutozvladneme