Geocaching na Zochovej chate

V polovici júna sme pomáhali s organizáciou veľmi príjemného teambuildingu. Po dlhej-predlhej sociálnej odmlke sme pre kolektív približne dvadsiatich kolegov a kolegýň pripravili oddychový deň v prostredí Malých Karpát resp. Zochovej chaty. Táto nádherná lokalita v dobrej dostupnosti priamo z Bratislavy je obľúbeným miestom pre podobné akcie zo širokého okolia.

Program začínal obedným príchodom a uvítaním hostí, po ktorom nasledoval chutný obed v hotelovej reštaurácii. Po tomto úvode si to už hostia namierili do prírody, kde sme pre nich mali pripravený niekoľkohodinový geocachingovo zážitkový pochod smerom ku hradu Červený Kameň. Počas tejto menšej turistickej prechádzky boli pripravené rôznorodé hádanky a hlavolamy, lúštenia rébusov za pomoci vopred rozdaných indícií, ale napríklad aj streľba zo vzduchovky na terče a na záver hľadanie truhlice s pokladom. To všetko za asistencie geocatchingového guru. Na záver nemohlo chýbať ani chutné občerstvenie či remeselné pivká na zahnanie smädu a hladu 😋

Po príchode na hrad Červený Kameň už čakal našu skupinu sprievodca, ktorý počas hodinovej prechádzky ukázal hosťom všetky zákutia tohto nádherného hradu. Návrat na hotel Zochova chata bol zabezpečený mikrobusom a po krátkej pauze na vydýchnutie už nemohlo prísť nič iné ako voľná zábava pri kvalitnom pohostení.

Ďakujeme za možnosť podieľať sa na tomto teambuildingu a tešíme sa na mnohé ďalšie! 🤗