Festivalová produkcia ’23

Sme hrdí, že po viac než desiatich rokoch poctivej práce sme sa etablovali aj v rámci najväčších slovenských letných festivaloch. Tento rok sme opäť boli pevnou súčasťou veľkej letnej festivalovej trojky, ktorú bezpochyby počtom návštevníkov tvoria Pohoda, Grape a Uprising. Túto sezónu sme sa činili na každom z nich, vždy to bolo v inej pozícii, vždy s odlišnou a originálnou ideou. Vždy však nanovo a s na mierou šitou festivalovou produkciou, ktorej rôznorodosť nás baví a sme pyšní, že sa ňou môžeme odlíšiť.

Na festivale Pohoda sme v tomto roku produkčne na kľúč zabezpečovali stavbu promozóny pre exkluzívny slovenský drink z cukrovej trstiny Huricane. S týmto klientom to ťaháme už druhú sezónu a musíme uznať, že kreatíve a inováciám sa tu nikdy medze nekladú. Práve preto promozóna Huri drinku vždy láka a praská vo švíkoch.

Aktuálny festivalový líder festival Grape je v našich srdciach zapísaný takmer od samého začiatku a dlhoročne zabezpečujeme vyžitie návštevníkov v rámci komplexnej produkcie Športovej zóny. Tento rok opäť kraľoval hobby horse riding v podaní Veľkej Piešťanskej, ale priestor dostali aj v našich zemepisných dĺžkach najpopulárnejšie druhy športov, ktoré sme miešali s rôznymi športovými workshopmi a aktivitami úplne novými. Ľudia sa bavili a feedback bol skvelý. Vypomáhali sme aj v rámci zóny SIAE, kde sme kreovali a zabezpečovali sprievodné aktivity pre partnera festivalu.

Letnú festivalovú anabázu nemôžme už pravidelne ukončiť inak ako na festivale Uprising. Práve tu vždy od organizátorov dostaneme takmer úplne voľnú ruku a možnosť kreatívne sa vybúriť v rámci nami vymyslenej instagramovej real-time úlohovke pre návštevníkov – Uprising Game. Tá tento rok valcovala všetky číselné rekordy, a to naozaj že skokovo. Pri nej sme ale zďaleka nekončili, pretože sme boli aj realizátormi športových fun aktivít ako napríklad vodný Flip out, zabezpečovali sme mobiliár detskej zóny a pomáhali aj s umiestňovaním stovky stánkových miest, bez ktorých by Uprising nebol Uprisingom.

Ďakujeme sa možnosť byť pri najväčších letných akciách a tešíme sa, že spolu s vami budeme rásť aj opäť o rok!