Deň Slovana 2018

Tohtoročné podujatie Deň Slovana, konané pri príležitosti 99. výročia založenia klubu pripadlo na termín 20.5.2018 a uskutoční sa už klasicky v areáli bratislavského jazera Kuchajda. Na programe je bohatý program na pódiu, na ktorom nebude chýbať živý koncert s populárnymi piesňami, DJ, ale ani slávnostné krájanie a servírovanie narodeninovej torty 🎂 a bohatá tombola.

V sprievodnom programe bude k dispozícii zdarma pre všetkých priaznivcov belasých Bubble futbal, požičovňa športových potrieb, ochutnávka káv a k dispozícii bude aj fanshop. Pre najmenších slovanistov bude pripravený facepainting, nafukovacie atrakcie, rozdávanie héliových balónov s logom Slovana, Playstation zóna a detský kútik s tvorivými dielňami. Zároveň sa budú môcť zapojiť do turnaja vo Futboxe, turnaja v stolnom futbale a pripravené budú aj tradičné súťaže v behu a skákaní vo vreci.

Hlavným bodom programu je turnaj SLOVAN CUP 2018, ktorý sa uskutoční tento rok premiérovo až na 4 ihriskách. Každé družstvo bude mať zabezpečený guláš a nezabudli sme ani na pitný režim 🍻 Turnaj budú hráčom aj nehráčom spríjemňovať svojim povzbudzovaním Angels Cheeleaders, ktoré poznáte z domácich hokejových zápasov HC Slovan

Na podujatí sa tradične zúčastnia aj hráči A mužstva ŠK Slovan, ktorý získali tento rok Slovenský pohár a práve s víťazným pohárom a hráčmi sa budú môcť všetci účastníci odfotiť vo fotokútiku. Zároveň si fanúšikovia zmerajú sily s hráčmi v preťahovaní, atraktívnom opileckom súboji 😉 a zmerajú si tvrdosť strely.

Viac informácií a možnosť prihlásiť sa na futbalový turnaj nájdete na tomto linku.