Branding v slovenských farbách

V posledných dňoch a týždňoch boli mimoriadne vyťažené slovenské vlajky z nášho inventáru. Spoluprácou nás totiž poctili v ďalších z najväčších slovenských športových zväzoch a to konkrétne zástupcovia zo zväzov hádzanej a volejbalu. Veľmi nás potešila táto možnosť, aj keď si dobre uvedomujeme, že je to bez korenia celého športu v podobe divákov.

O postup totiž bojovali najprv slovenské hádzanárky v Šali, kde sme Mestskú športvú halu vyzdobili menšou sektorovou vlajkou Slovenska s rozmermi 10x10m a reprezentačnými vlajkami. Následne sme ďalší týždeň do slovenskej trikolóry kompletne obliekli jednu tribúnu v Mestskej športovej hale v Nitre-Klokočine, kde sa odohral najprv volejbalový dvojzápas mužov Slovensko-Česko a následne kvalifikačné boje o postup na ME 2021 proti Švajčiarsku, Rumunsku a Albánsku.

Na záver sme rozprestreli dovolíme si tvrdiť najväčšiu slovenskú vlajku s rozmermi 20x20m (celkovo teda 400m2) na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu pri príležitosti priameho prenosu žrebovania Majstrovstiev Európy v hádzanej mužov, ktoré sa uskutočnia budúci rok na Slovensku a v Maďarsku.

Veríme, že to bol iba začiatok plodnej spolupráce a budeme mimoriadne radi, ak budeme môcť byť nápomocní aj pri ďalších reprezentačných akciách. Slovensko do toho!