Autogramiáda belasých v OC Central

Dominantný zisk ligového titulu, storočnica, prechod na moderné Tehelné pole, 50. výročie zisku PVP či úspešné jesenné účinkovanie v Európskej lige. Kalendárny rok 2019 bol jednoznačne „belasým rokom“ a potvrdil to aj enormný záujem o autogramiádu hráčov Slovanu v bratislavskom OC Central.

Aj na tejto milej akcii sme mali tú česť sa organizačne podielať. Keď sme pred pár rokmi našu športovú agentúru zakladali, hlavným spektrom záujmu bola práve produkcia športového marketingu. Po krátkom čase sme však zistili, že túto oblasť budeme musieť teda oveľa viac rozšíriť, ale po rokoch sme sa aj s úspechmi slovanistov mohli vrátiť ku koreňom 🧘‍♀️

Popoludňajší program štartoval už od 14:00 kvalifikačným FIFA turnajom. Už tu záujem fanúšikov prevýšil množstevné kapacity, tak sme pár najväčších šťastlivcov museli určiť losovaním. Po kvalifikačnej dvojhodinovke sme spoznali dvoch najšikovnejších gejmerov, ktorí sa predstavili aj v hlavnej časti programu.

Od 16:00 sme pripravili viaceré kvízové súťaže, súťaž v žonglovaní či tanečné vystúpenie Angels Cheerleaders. No a práve dvaja najšikovnejší hráči z kvalifikácie mali tú možnosť zahrať si finálový duel po boku hráčov A-tímu ŠK Slovan Jurija Medvedeva a Michala Šullu. Skutočným vrcholom podujatia však bola samotná autogramiáda kompletného A-tímu vrátane trénera Jána Kozáka mladšieho. Celý program bol prenášaný na veľkú LED obrazovku, na ktorej sa okrem turnaja v FIFA 20 premietal aj živý prenos z podujatia.

Pôvodne hodinová autogramiáda sa napokon predĺžila o dobrých tridsať minút z dôvodu obrovského záujmu fanúšikov. Tých sa zúčastnilo vyše 500, čo je skutočne úctyhodné číslo. Hráči rozdávali podpisy nielen na pripravené podpis karty či plagáty, ale aj dresy, tričká, šále a samozrejme aj na rôzne časti tela či do kníh. Jednoducho záujem bol takmer nekonečný.

Autogramiáda dopadla naozaj nad očakávanie a ďakujeme, že sme sa aj my mohli podielať na tejto akcii 👏