Ponuka

Teambuilding

Teambuildingy plné kreativity, príbehu a zábavy. Pre úspech a výkon spoločnosti výborná aktivita, ktorá podporí tímového ducha.

Balkán

Balkán nie je len – Slovákmi obľúbené – chorvátske pobrežie. Južná časť nášho kontinentu toho ponúka omnoho viac. Od neopakovateľného a skvelého jedla, cez všetky možné krásy prírody až po tradičný balkánsky temperament.

Spoznajte kúsok Slovenska priamo vo Vojvodine, kde sa dodnes hovorí plynulo slovensky. Poďte si prejsť krásy Sarajeva, kde pár metrov od seba nájdete moslimský, židovský, pravoslávny a katolícky chrám. Krásnu prírodu Durmitoru, Plitvíc či Triglavu si prejdeme spoločne turistickými cestami, ale aj menej známymi chodníčkami.

Teambuilding v takomto prostredí si budete pamätať do konca života! 🙂

Mám záujem o nezávislú ponuku

Filipíny

Zem tisícov ostrovov. Ak pre Vás Kostarika nie je dostatočne tajomná a chcete ešte väčší extrém, ideme si poň až na kraj sveta. Najmä pre milovníkov potápania a podmorského svetu.

Tento výlet Vás a Vašich zamestnancov privedie do krajiny s neutíchajúcim spevom kohútov, tyrkysovou vodou a situáciami na okraji divočiny.

Síce sužované tajfúnmi, zato však s najkrajšími plážami a tisíckami ostrovčekov. S neskutočným mangom a kokosmi sa dostaneme na jedno z mála miest, kde si môžete zašnorchlovať medzi živými koralmi a hejnami rýb. Pod morskou hladinou sa totiž nachádza ďalší neprebádaný svet.

Len s nami navštívite rajské lagúny a tisíce opustených ostrovčekov, na ktorých si spolu s nami vyskúšate život stroskotancov. Samozrejme v pohodlí a kľude. S plápolajúcim ohňom na večernej pláži, opekajúci si vlastnoručne chytenú rybku.

Ako hovoria Filipínci – BAHALA NA! Nejak bude 🙂

Mám záujem o nezávislú ponuku

Kostarika

Costa Rica alias Bohaté pobrežie. Ak pre svojich zamestnancov plánujete za splnenie cieľov naozaj veľkú odmenu, tak pre Vás máme jednu topku, kde ešte v rámci teambuildingu nebol nikto!

Kostarika je najekologickejšia a najšťastnejšia krajina sveta. Vláda zrušila armádu a financie investuje každoročne do turizmu a ekológie. Má 2 oceány a na šírku meria iba okolo 200 kilometrov. Vzdialenosti sa tu však počítajú inak a zdolať 200 kilometrov trvá pomerne dlho.

Čo si však prejdeme je dokonalý surf, výstup na aktívnu sopku, kúpanie sa vo vodopáde alebo off-roadovú jazda vnútrozemím. Ďalej narazíme na krokodíly, korytnačky, delfíny a veľryby, papagáje, leňochody a opice. Nie v ZOO, ale vo voľnej prírode. Všetko v maximálnej pohode zariadia pohostinní domáci.

Ešte čerešnička na torte? Zipline v srdci pralesa.

Zabudnite na všetko čo ste doposiaľ videli a vojdite s nami do rozprávky. Pura vida!

Mám záujem o nezávislú ponuku

Film Building

Ďalším z našich vzdelávaco-zábavných programov je film-building, ktorý  Vás a Vašich kolegov premení na filmových tvorcov. Dostanete tému, k dispozíciu kameru a strižňu s odborníkmi, vďaka ktorým s kolegami pripravíte sériu krátkych filmov. Všetci si užijete kopec zábavy, a to nielen na záverečnom premietaní.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Varenie

Tímové popoludnie plné zábavy, na ktorého konci bude skvelá chutná večera či obed. Tento teambuilding poteší nielen chuťové bunky, ale aj všetkých kolegov, ktorí si rozpútajú medzi sebou pravý kuchynský boj. Kulinársky teambuilding v sebe spája dobré jedlo, vínko a hlavne zábavu.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Sebaobrana

Náš kurz sebaobrany premení nevybitú energiu na zábavné situácie, kde sa proti sebe postavia kolegovia, ktorí sa naučia zlikvidovať každú nebezpečnú situáciu, tak v osobnom ako aj pracovnom živote. Okrem základných chvatov bude kurz obsahovať aj psychológiu problémových situácií.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Prvá pomoc

V rámci workshopu prvej pomoci Váš tím prejde najprv krátkym kurzom v podaní profesionálnych záchranárov, ktorí po krátkej výuke pripravia a nasimulujú skutočné udalosti, ktoré budete musieť v tímoch riešiť. Okrem zábavy získate vyškolený tím schopný reagovať na stresovú situáciu, ale hlavne schopný zachrániť to najcennejšie – ľudský život.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Deň na farme

Rázovitý teambuilding v srdci slovenskej ľudovej kultúry. Počas pobytu v krásnej drevenici si vyskúšate život farmára. Čaká Vás ranné vstávanie, výdatné raňajky, ale aj práca okolo zvierat a humna v podobe zábavných súťažných disciplín ako napríklad dojenie, chytanie sliepok či vozenie sena. Nebude chýbať ani poctivé domáce za odmenu či skvelá zábava pri živej ľudovej hudbe.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Zabíjačka

Netradičný teambuilding pri tradičnej slovenskej zabíjačke v krásnom prostredí Čičmian. Každý účastník sa priučí výrobe mäsových dobrôtok od chladu sa zahreje pri domácej pálenke či rázovitej slovenskej ľudovej hudbe. Popri práci sú pre účastníkov pripravené aj sprievodné súťaže, ktorým velí náš dvorný mäsiar.

Okrem skvelých zážitkov si každý účastník odnesie chutnú výslužku v podobe jaterníc, slaninky, klobásky a tlačenky.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Zimná Slovak FUN olympiáda

Celodenný program, ideálny do horských oblastí či lyžiarskych stredísk. Váš tím budú čakať zimné tradičné aj netradičné disciplíny, ktoré zabavia, ale aj posilnia tímového ducha a rozhýbu kosti. Tímy sa budú musieť popasovať so stavaním iglu, zjazdom na sánkach, behom v snežniciach a ďalšími pdobnými aktivitami.

Mám záujem o nezávislú ponuku