Disponujeme množstvom vlastného inventáru a mobiliáru, čo nám umožňuje ponúknuť Vám skvelé ceny na prípravu a realizáciu Vášho podujatia alebo Vám zabezpečiť len samotný inventár.

Nafukovacie atrakcie

Nafukovacie kombo šmyklávka

2 v 1, to je nafukovacia šmyklávka, na ktorú sa Vaši najmenší dostanú prechodom cez nafukovací hrad. Najprv sa dokonale vyšantia v hrade a následne sa bezpečne spustia na nafukovacej šmyklávke. Rozmer nafukovacieho komba – šmykľávky je 8m * 5m * 4,6m

cena od 350 € / deň

Nafukovací prales

Nafukovací tropický prales umožní Vašim deťom poriadne vybiť svoju energiu počas krúženia, skákania a zápasenia s rôznymi prekážkami na vyše 35 metroch štvorcových. Rozmer nafukovacieho komba Prales – 6,5m * 5,5m * 2,2m

cena od 300 € / deň

Nafukovací hrad

Obľúbená detská aktivita nafukovací hrad s rozmermi 4,5m * 4,5m * 3,5m s kapacitou až 10 huncútov je skvelou a bezpečnou voľbou pre všetky detské akcie.

cena od 150 € / deň

Stany a altánky

Nafukovacie iglu

Transparentný nafukovací stan s priemerom 8m a výškou 4,5 metra. Ideálna voľba do nepriaznivého počasia.

cena od 800 € / deň

Nafukovací stan

Jedinečný prototyp nafukovacieho party stanu, ktorý zaistí dokonalú pohodu aj v prípade daždivého počasia. Jediný svojho druhu na Slovensku, o rozmeroch 15*10m.

cena od 999 € / deň

Altánok 6x3m

Rýchlorozkladací nožnicový altánok s možnosťou upevnenia bočných stien a zaistením oceľovými závažiami.

cena od 129 € / deň

Altánok 3x3m

Rýchlorozkladací nožnicový altánok o rozmere 3×3 metre, s možnosťou upevnenia bočných stien a zaistením oceľovými závažiami.

cena od 89 € / deň

Altánok 2x2m

Rýchlorozkladacie nožnicové altánky s možnosťou upevnenia bočných stien a závaží.

cena od 69 € / deň

Sedacie vaky

Veľké

cena od 10 € / deň

Tubus

cena od 5 € / deň

Taburetky

cena od 2.5 € / deň

Player

cena od 7.5 € / deň

Ostatný inventár

Stand by stoly

Obľúbené stand-by stoly o výške 120cm, so zväčšenou servírovacou plochou. K dispozícii aj s obrusmi rôznych farieb – čierne, biele, farebné.

cena od 10 € / deň

Pivné sety

Drevené sedenie – rozkladací stôl a 2 rozkladacie lavice o dĺžke 200 cm. Vhodné pre usadenie 6 až 8 ľudí k jednému kusu.

cena od 8.5 € / deň

Fotokútik s fotografom (400ks fotografií)

Zábavná aktivita pre malých aj veľkých s množstvom rekvizít, masiek a dekorácií. Fotoateliér s profesionálnym fotografom a okamžitým vyvolaním fotografie zabezpečí zábavu, ako aj skvelú pamiatku.

cena od 299 € / deň

Našli ste čo potrebujete?

Objednávka