Ponuka

Event

Naša najväčšia profesionálna vášeň a zároveň záľuba. Do najmenších detailov pripravíme nezabudnuteľný event pre Vás či vašich zamestnancov.

Technické zabezpečenie

Náš tím Vám zabezpečí full-servisovú produkciu a realizáciu podujatia. Vyberieme a prenajmeme pre Vás najvhodnejšie priestory, zabezpečíme Vám ideálne ozvučenie a osvetlenie. Bez problémov zdokumentujeme, nafotíme alebo pripravíme videozáznam z Vašich podujatí.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Booking umelcov

Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám na Vašu akciu zabezpečíme booking moderátorov, spevákov a najrôznejších umelcov. Poradíme Vám a spoločne s Vami vyberieme najvhodnejších speakrov a účinkujúcich do Vášho programu. Pripravíme pre Vás dramaturgiu, ale aj celý scenár podujatia, aby všetko klapalo a zapadlo tak ako má.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Hostesing

Pre Vaše podujatia či reklamné kampane zabezpečíme dokonalé hostesingové služby. Naše hostesky ovládajú svetové jazyky a dokážu sa dohovoriť s každým Vašim hosťom, napomôžu Vám pri organizácii a registrácii Vášho podujatia. Pre túto príležitosť Vám okrem krásnych hostesiek a šikovných hostesov ponúkneme aj dokonalé zladenie outfitu personálu k Vašej spoločnosti či podujatiu.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Catering

Ku každej významnej udalosti, či už firemnej, verejnej alebo rodinnej, patrí skvele jedlo, drobný snack či občerstvenie. Radi Vám pripravíme ponuku cateringu na mieru.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Koncerty

Koncerty vážnej hudby alebo modernej v našom podaní sú vždy na profesionálne úrovni. Spolu s našimi overenými dodávateľmi pre Vás vystaviame areál aj program na mieru, poskytneme technickú podporu či vyškolený personál.

Zariadime všetko. Jediné, čo zatiaľ nedokážeme zariadiť je pekné počasie. Ale aj na tom pracujeme! J

Mám záujem o nezávislú ponuku

Festivaly

Už niekoľko rokov sa obšmietame okolo festivalov rôznych žánrov, tak ako návštevníci, ale aj dodávatelia či priamo organizátori. Počas svojich potuliek sa inšpirujeme najlepšími vychytávkami, ale sledujeme aj muchy, ktoré neskôr pretavujeme do našej práce pri príprave a organizácii festivalov. V rámci festivalov pre Vás zabezpečíme vystavanie areálu, pripravíme technické, realizačné, ale aj personálne zabezpečenie, ako aj gastro či chill-out zónu.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Family Days

V našich kalendároch veľmi radi vidíme poznačené firemné Family days. V nich sa snúbi naša vášeň v organizácii eventov a detských akcií s hravosťou, uvoľnenosťou a priestorom pre skvelú priateľskú atmosféru. Presne tak ako pri tvorbe všetkých našich programov u nás v agentúre. Našou výhodou je pestrý vlastný inventár, ktorý nám umožní držať cenu na uzde a dopriať Family day každej spoločnosti v medziach jej budgetových možností.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Oslavy

Našu produkčnú zdatnosť a profesionalitu môžete využiť tak počas firemných večierkov a podujatí, ako aj rodinných osláv. Bez rozdielu k nim pristupujeme s rovnakou vážnosťou, profesionalitou, ale hlavne radosťou, hravosťou a kreativitou. Doprajte svojim hosťom pocit výnimočnosti a využite možnosť organizácie eventu z dielne 4SPORTS media.

Mám záujem o nezávislú ponuku

Svadby

Aj počas Vášho najdôležitejšieho dňa si môžete užiť naše dlhoročné skúsenosti z organizácie veľkých kultúrnych a spoločenských podujatí, ktoré prenesieme do prípravy a organizácie Vašej svadby. A Vy si tak budete môcť naplno užiť svoj deň v kruhu blízkych bez starostí a námahy, pretože všetko zariadime za Vás – vtipného starejšieho, priestor, výzdobu a dekorácie, kyticu ako aj kapelu či DJ. Nebude chýbať ani kvalitná domáca na prípitok!

Mám záujem o nezávislú ponuku

Galavečery

Ak chcete zažiť veľkoleposť a pocit dôležitosti, určite sa obráťte na nás a dovoľte, aby sme Vám ukázali grandióznosť eventu, ktorý zmení dejiny. Aj počas galavečerov posúvame hranice event manažmentu. Ponúkame nielen perfektný servis, ale aj pridanú hodnotu overených dlhoročných dodávateľov a účinkujúcich. Ku Vášmu galavečeru pristúpime s rešpektom a primeranou kreativitou.

Mám záujem o nezávislú ponuku