Reprezentačný ples STU

Klient: STU

Dátum konania: 15.1. 2016

Miesto konania: Stará Tržnica, Bratislava

Začiatkom roku 2016 sme zabezpečovali kompletnú organizáciu plesu najstraršej a najlepšej univerzity u nás – Slovenskej technickej univerzity v Bratislave s podtitulom „Objavme spoločne čaro magického momentu“.

Priestory Starej tržnice sme elegantne vyzdobili, nasvietili a pripravili pre niekoľko stoviek čestných hostí. Plesom sprevádzal Sajfa, a o hudobnú časť sa postarali Sendreiovci s Laskym či Ivana Regešová. Súčasťou bohatého programu bola aj Akadémia tanca Tomáša Surovca, ale aj polnočné tanečné prekvapenie v podobe celosvetovo uznávanej Mirror Family, ktorý sa „blýskali“ v doprovode laserov jednej z najlepších slovenských firiem Kvant. Toto predstavenie muselo vizuálne nadchnúť všetkých prítomných.

Dobré jedlo je bezpochyby nevyhnutnou súčasťou každého plesu a našich hostí zabával aj dobre pripravený fotokútik s veľkým repertoárom rekvizít, fajčiarsky a rumový kútik pre pánov. Takisto sme veľmi radi, že súčasťou bohatého programu bola aj charatitatívna zbierka.

Tento event dopadol naozaj výborne, čomu nasvedčoval aj plný parket a kvalitná zábava, ktorá pokračovala do skorých ranných hodín 🙂

Kompletná ponuka Event