4SPORTS media

O nás

Sme full-servisová agentúra orientujúca sa na športový marketing, event manažment, promotion a produkciu, kedy sa na základe klientských zadaní snažíme maximálne výjsť v ústrety a ponúknuť čo najefektívnejšie riešenia pre Vaše podujatia či iné reklamné, propagačné alebo podporné kampane. Programy z našej dielne sú určené širokému spektru klientov od najmenších až po seniorov.

Tím 4SPORTS media má niekoľkoročné skúsenosti s tvorbou a realizáciou projektov z oblasti športu, kultúry a spoločenských podujatí tak v komerčnej, ako aj charitatívnej a treťosektorovej sfére.

Ozvite sa nám aj Vy a vyskúšajte si našu kreatívu a následnú organizáciu športovej akcie, náročného eventu, kreatívnej promotion alebo reklamnej kampane na vysokej profesionálnej úrovni, ako aj booking širokého spektra umelcov a to všetko spolu s kompletným technickým zabezpečením akcie od A po Z.

V súčasnosti dlhodobo spolupracujeme napríklad s najslávnejším slovenským futbalovým klubom ŠK Slovan Bratislava, so športovými zväzmi a federáciami ako sú Únia ligových klubov, Slovenská basketbalová asociácia, Slovenská motocyklová federácia, Slovenská rugbyová únia, Slovenská federácia nepočujúcich športovcov a ďalšie …

Takisto ale radi zrealizujeme nešportové aktivity ako sú plesy, vianočné večierky, detské akcie, sales promotion, alebo najrôznejšie produkcie.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať – sme pripravení prijať Vaše výzvy :)

© 2013 4SPORTS media s.r.o.